Koszty dostawy

 

1. Zamówienie na terenie Polski (realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej)
Płatność za pobraniem. Koszt przesyłki ekonomicznej wynosi 16,00 zł, a ekspresowej 20,00 zł niezależnie od liczby książek (koszt przesyłki zostanie uwzględniony na fakturze/paragonie w cenie książki/ek). Przy czym przesyłka ekspresowa nie jest dostępna dla wszystkich adresów, dlatego w przypadku niedostępności przesyłki adresowej pod dany adres przesyłka zostanie wysłana jako ekonomiczna.
Płatność przelewem. Koszt przesyłki ekonomicznej wynosi 8,50 zł, a priorytetowej 11,00 zł niezależnie od liczby książek (koszt przesyłki zostanie uwzględniony na fakturze/paragonie w cenie książki/ek).
Numer konta bankowego: Wydawnictwo Kubajak, 78 86120003 0000 0006 7104 0001.
Odbiór osobisty. Bezpłatny (0 zł). Jest możliwy w siedzibie Wydawnictwa w godzinach 8-15, po uprzednim telefonicznym upewnieniu się, że określona książka jest w danej chwili dostępna w siedzibie Wydawnictwa.

Dla zamówień o wartości przekraczającej 150 zł, koszt przesyłki wynosi O zł (koszty przesyłki pokrywa Wydawnictwo).

2. Zamówienia zagraniczne
Koszt przesyłki jest każdorazowo ustalany indywidualnie w zależności od liczby książek i kraju wysyłki, a informacja o jego wysokości jest przesyłana e-mailem. Koszt ten jest inny od tego, który pojawia się na formularzu w trakcie składania zamówienia.